Aktualita 12. 4. 2012

Tréninky Kulové osmy se definitivně vrací ze sobot (kdy bylo v zimě jedině možné zapůjčit si tělocvičnu) na středy.
Oficiálně je začátek tréninku vždy v 15 hod, ale velká část hráčů přichází již ve 14 hod. 


Pro  registrované hráče ČAPEK. Pošlete e-mail předsedovi klubu, pokud se budete chtít zúčastnit Mistrovství ČR klubů za Kulovou osmu.  Přečtěte si dva Jardovy e-maily, které jste včera a dnes dostali a prostudujte přílohy prvního z nich. Velmi stručně shrnu:
Díky Jardovu a Ivanovu úsilí byla Kulová osma zařazena do 1. ligy Mistrovství ČR klubů.
Jde jen o tři hrací dny 27.5., 6.7. a 8.9., ve kterých sehrajeme 4 utkání (6.7. hrajeme 2 utkání, jedno dopoledne v 9 hod, jedno odpoledne ve 14 hod). Teprve kdybychom postoupili, tj. umístili se na jednom z prvních dvou míst v naší skupině utvořené z pěti klubů, přibude čtvrtý hrací den 28.9. Můžete se přihlásit a nebýt k dispozici ve všech termínech. Soupiska 5-8 hráčů se bude stanovovat až před každým utkáním.  
Pokud tomu dobře rozumím, zdá se, že jen jediný ze čtyř hracích dnů bychom nebyli v Praze (totiž 27.5., kdy se máme utkat s Vrchlabím B a náš soupeř je pořadatelem). Předpokládám , možná mylně, že dvě utkání 6.7. (s Pozorkou a Saharou, tedy kluby, které nejsou z Prahy) budou uspořádána na Letné, protože pořadatelem je POP, jehož domovské hřiště je právě na Letné. Ve třetím kole  8. září hrajeme s POPem  Praha a jsme pořadatelé. Jarda věří, že toto utkání už budeme hrát na vlastním hřišti v Glowackého. Utkání mezi dvěma kluby se skládá ze 6 zápasů . V každém ze tří kol utkání hrají proti sobě současně  trojice a  dvojice.
V jednom utkání tak můžete hrát nejvýše 3x. Na roční soupisce pro MČR, ze které se soupiska 5-8 hráčů pro každý zápas sestavuje, mohou být i všichni naši registrovaní hráči ČAPEK (celkem 15). Extraligový klub Carreau Brno, jehož soupiska je uvedena jako vzorová, tam zařadil všech svých 17 registrovaných hráčů.
Miloš