30. 5. 2012 Zástupkyně starosty na našem tréninku

Dnes se na nášem tréninku objevila zástupkyně starosty MČ Prahy 8 paní Mgr. Vladimíra Ludková.Na obrázcích s předsedou Jardou Mrkvičkou a trenérem (a tajemníkem) Ivanem Ondryášem projednávají organizaci oficiálního otevření pétanquového hřiště u školy Glowackého. (Opět platí, že je možno obrázek zvětšit kliknutím levého tlačítka myši.)


Za jejich zády přitom probíhá zápas. Ani fotografa, ani zápas však soustředění účastníci jednání nevnímají.

Dojednáno. Teprve teď přichází čas na úsměv do objektivu.


Zdá se (alespoň podle obrázku), že jednání proběhla k oboustranné spokojenosti.  Hřiště bude za účasti zástupců MČ Praha 8 oficiálně otevřeno ve středu 13.6. ve 14 hodin. Potom budeme pokračovat normálně tréninkem. 
Přátelské utkání se seniory Prahy 1 plánujeme opět na středu 27.6. od 10 hodin dopoledne. Do té doby se snad s novým hřištěm skamarádíme. Abychom mohli utkání dobře zorganizovat, potřebuje Jarda znát jména vás všech, kteří se utkání zúčastníte. Prosí tedy všechny o odpověď na e-mail, který jste od něho dnes dostali,  s potvrzením nebo omluvou na oba dva termíny, tedy 13.6. a 27.6.

Před návštěvou paní zástupkyně starosty probíhal od 15 hod  středeční trénink, tj. rozcvička, házení v ateliérech a cvičné zápasy. Toho všeho jsem se zúčastnil, tedy jsem nefotografoval. Připojuji však pár fotografií z předtréninkového zápasu šestice Jarda, Ema, Iva, Olda, Eliška a Petr, který hráli už od 14 hod. 


Šestici máte na obrázku, jen Olda v maskáčích je dovedně skryt za větvemi. Při hodu se mu však maskovat nedařilo.

Následují ukázky hodu dalších účastníků.

 Petr

Iva

Eliška

Ema

Jarda

Zápas probíhal ve společenské pohodě, jak ukazuje poslední fotka.Miloš