Poděbradka CUP

V sobotu 5.5. 2012 proběhl na hřištích v areálu Tenisového centra v Kluku (Poděbrady) turnaj Poděbradka CUP.
Podrobněji o jeho průběhu píše Pavel Pažout zde. Turnaje se zúčastnilo 43 dvojic, z toho 18 dvojic vytvořili hosté ze Švédska a Dánska. Od nás tam byla osvědčená dvojice Leoš s Lenkou. Leoš vyfotografoval impozantní příjezd seveřanů z jejich hotelu v Poděbradech.


Týmy byly rozděleny do 14 skupin, 13 bylo tříčlenných (zde postupoval do hlavního turnaje jen vítěz), jedna skupina byla čtyřčlenná (odtud postupovaly týmy dva). Druzí a třetí pokračovali v béčkovém a céčkovém turnaji. Leoš s Lenkou svou tříčlennou skupinu vyhráli a postoupili. Leoš píše:
Odpoledne začaly další zápasy, ale počasí se už silně zhoršilo. Nejen, že se hrálo v dešti, ale když začaly kolem práskat hromy a blesky, i naši soupeři ( budoucí vítězi za Švédska – Per Karlsson a Sten Ek ) souhlasili s přerušením hry. Vzhledem k ošklivému počasí jsme hned po zápase odjeli domů, a tak ani nevíme, jak jsme nakonec na turnaji skončili a kolik bodů do žebříčku Čapka jsme získali. Budeme si muset počkat až na oficiální výsledky.
Na oficiální výsledky sem přidáme odkaz, jakmile se objeví. I po prohře se Švédy by umístění naší dvojice nemělo být horší než patnáctí z 43 týmů, tedy nějaké bodíky budou. Můžeme tedy Leošovi a Lence opět poblahopřát k úspěchu, tentokrát i na MEZINÁRODNÍM TURNAJI.
Miloš
Dodatečná poznámka: Výsledky turnaje jsou zde.

Leoš připojil modifikaci vtipu: Víte, jaký je rozdíl mezi možnostmi českého a švédského důchodce?
Odpověď: Žádný, oba si mohou dovolit jet za svůj týdenní důchod na pétanquový turnaj do Poděbrad.