Výsledky losování

Již v základní informaci o MS bylo vysvětleno, že MS trojic bude zahájeno v pátek 5. října tak, že 48 týmů sehraje pětikolového Švýcara a prvních 24 týmů postupuje dále. Včera (18.9)proběhlo losování s tímto výsledkem (kliknutím levou myší obrázek zvětšíte):


Losovalo se tak, aby se nemohly hned na začátku utkat týmy, které na posledním MS v r. 2010 postoupily do čtvrtfinále (těchto 8 týmů je vyznačeno žlutě). Tímto losem a výsledky 1. kola budou určeni soupeři kola druhého atd., jak určují pravidla švýcarského systému. Další postup (rozdělení postupujících do osmi skupin po 3 atd.) jsme popsali v citované základní informaci o MS.
ČR tedy začne s Kamerunem. Přejeme našim nejen dobrou hru, ale i dobrý výsledek.
Poznámka z 1. 10. 2012: Podle posledních zpráv Kamerun odřekl svou účast na MS a bude nahrazen dalším týmem na čekací listině - Lucemburskem. Naši hráči se tak zřejmě místo Kamerunu utkají právě s Lucemburskem.

Čtvrteční soutěž v přesnosti střelby byla vylosována již 12. září:


Od 14 hod nastoupí vždy po půlhodině 8 střelců do první vylučovací části soutěže. Ten český bude až v poslední 6. skupině, a přijde tak na řadu v 16 hod 30 minut.
19. 9. 2012 Miloš