Letní provoz

Přešli jsme na letní provoz. Tedy tréninky klubu jsou již pravidelně každou středu na hřišti Glowackého. Oficiálně začínáme v 15 hod., ale většina hráčů přichází dříve, takže kdo má přebytek energie, může si zahrát již od 14 hod. Sobotní tréninky v tělocvičně skončily.

V souvislosti  s těmito změnami jsem dnes opět aktivoval osvědčenou  stránku http://www.sejdemse.net/geropetanque,  prostřednictvím které se hráči, kteří chtějí přijít i v sobotu na hřiště Gerocentra P8  dovědí, kdo si přijde zahrát. Začátek v 15 hod. (mnozí se určitě objeví již ve 14 hod.). Na stránkách jsou uvedeni jen hráči, kteří mne o své zařazení požádali. Tito hráči kliknutím na PŘIJDU nebo NEPŘIJDU mění ve sloupci STAV slovo ANO na NE (a vice versa). Kdokoli mne požádá, může být do seznamu připsán nebo z něj vyškrtnut. Pokud nekliknete, dostanete v sobotu v 7 hod. ráno automatický mail s připomínkou. Nemusíte na něj ovšem reagovat a kolonka STAV u vás bude nevyplněna.

Současně jsem na zkoušku vytvořil novou stránku http://www.sejdemse.net/glowacki, kam opět na požádání přidám kohokoli. Zdá se totiž, že někteří hráči by se raději scházeli i v sobotu na hřišti Glowackého (opět v 15 resp. 14 hod.). Není problém být v obou seznamech a v jednom kliknout ANO v druhém NE.  Oba seznamy pracují stejně, tedy pokud nekliknete, dostanete v sobotu ráno připomínkový mail. Když se přihlásíte na jednom hřišti a budete chtít své rozhodnutí změnit, je to samozřejmě možné.
19. 4. 2013 Miloš