Našinci na Sahaře 2013

V sobotu 13. 4. proběhl ve Vědomicích Saharský pohár (a Vědomická koule). Turnaje se zúčastnilo 69 dvojic. Z toho 6 dvojic bylo z Kulové osmy.

12 účastníků Sahary z Kulové osmy (Miloš je za foťákem).

Stejné téma, jen za foťákem je tentokrát Karel.

Pořadatelé neměli lehkou práci.

Tradiční vědomické škvarky s chlebem slavily úspěch.

V areálu bylo živo.

Je obtížné ukázat celý areál na jedné fotce.

Více fotografií najdete ve fotoalbu zde. Tam je na závěr i několik fotek, které poslala Marie. Posledních devět fotek poslal Vašek M. Děkuji oběma. Turnaj probíhal systémem „švýcar“. Po 4 kolech postoupilo 32 nejlepších dvojic do odpoledního pokračování Saharského poháru. Další týmy mohly pokračovat v doprovodném „béčkovém“ turnaji Vědomická koule. Pořadí po 4 kolech „švýcara“ vyfotografoval Vašek Michálek.


Z našich dvojic postoupili jen manželé Krejčínovi, kteří měli ze 4 zápasů  3 vítězství. Ostatní naše dvojice měli většinou jen 1 vítězství. Nejlepší hodnocení (určuje se komplikovaně podle výsledků  soupeřů měli Vašek Michálek s Petrem Pilátem. Ti vydrželi i odpoledne a ve Vědomické kouli získali další dvě vítězství a celkové 2. místo. Blahopřejeme.Výsledková listina pro bodovaná místa turnaje Vědomická koule je zde.

Podle obrázku, který poslal Vašek, to vypadá, že k předávání cen došlo hodně pozdě (podle data na fotce by to snad muselo být i po půlnoci :-).

Vítězi hlavního turnaje, Saharského poháru, se stala německá dvojice Patrick Lehmann a Laura Schneider, druhé místo získali Jana Radoušová (Osika Plzeň) a Jan Valenz (Varan Karlovy Vary) a bronz si odvezli Petr Fuksa (UBU Únětice) s Jakubem Konšelem (POP Praha). Výsledková listina pro bodování turnaje Saharský pohár je zde.

13. 4. 2013 Miloš