Turnaj dvojic v Loděnici

Včera (18. 5. 2013) se členové Kulové osmy - Maruška Pinkasová, Milan Pavýza, Iva Lenhartová, Vašek Slapnička, Lenka a Leoš Krejčínovi vydali na turnaj dvojic v Loděnici. Lenka tentokrát turnaj využila jako přípravu na mistrovství ČR žen a hrála ve dvojici s Alenou Vaníčkovou z Kondora Cheb a tak Leoš utvořil dvojici s jejím manželem Rudou Vaníčkem.
   Loděnice se na turnaj dokonale připravila a zbudovala řadu nových hřišť, ale ráno to vypadalo, že se turnaj zruší. Lilo jako z konve !!!
Přesto skoro všichni nahlášení hráči přijeli a pod stany jsme čekali společně na sluníčko. Počasí se nakonec rozhodlo hráčům vyhovět.
Přestalo postupně pršet, hřiště začala vysychat a začalo se hrát.
   Díky smolnému rozlosování hned v prvním kole na sebe narazili všichni naši hráči. Prostě smůla L Ve zbylých kolech švýcara se už hrálo se střídavými úspěchy. ( tabulka po 4. kole švýcara  přiložena ). Nejlépe hrála Lenka, která ze 3 vítězstvími postoupila z pátého místa do další části turnaje a nakonec po dalších dvou výhrách skončila na konečném 12. místě.  
Ostatní si zahráli ještě odpoledne za nádherného slunečného počasí doprovodný turnaj, kde Leoš skončil po třech vítězstvích ze 4 kol na 5.místě.
Myslíme, že se to všem muselo moc líbit a sekaná zadarmo v libovolném množství, byla již jen pověstným bonbónkem na dortu.
19. 5. 2013 Leoš


Louže

Vašek pod stanem

Poslední koule

Vítězové

Výsledky (výsledková listina je zde): 

1. Jiřina Demčíková (PK Jupiter Vědomice) a Milan Demčík (PK Jupiter Vědomice)
2. Miroslav Pešout (CdP Loděnice) a Rubi López Gorroňo (PK Sokol Lipník)
3. Lenka Plucarová (PC Kolová) a Petr Plucar (PC Kolová)
Na Kulovém blesku najdete zprávu o turnaji od Aleny Vaníčkové zde.