Centrope Česko v Kolové

Silně obsazený mezinárodní  turnaj Centrope Česko v Kolové 15.6.2013  vyhrála trojice Michálkových z Carreau Brno. Jejich skromný jmenovec z Kulové osmy společně s Ivanou Horálkovou a Emou Koudelkovou se umístil na na 45. místě z 48 družstev. Manželé Krejčínovi obsadili 39. místo. Odpoledne se konal nebodovaný turnaj B. /13 trojic/, na kterém jsme sice skončili na posledním 13. místě, ale náplastí pro nás bylo /jediné/ vítězství nad Krejčínovými, kteří obsadili místo jedenácté rovněž s jednou výhrou.
      Počasí nám přálo, organizace byla výborná. Kuře s hranolky, pivo, koblihy, koláče a jiné dobroty  nám dávaly sílu k odehrání osmi zápasů během dlouhého, náročného dne.
     Během turnaje jsme hráli na hřištích s různým povrchem, který nás překvapoval různou tvrdostí, nerovnostmi a sklonem. Ani zde, ani ve Vědomicích, nebo u Letenského zámečku jsem nepozoroval, že by se  někdo snažil povrch urovnávat, jako se děje u nás. Ideální povrch se stejně po pár hodech změní. Dávám k úvaze, aby se třeba menší část hřiště neupravovala.

Text a fotografie V.Michálek. 22. 6. 2013

Hymna

Hned vedle hřiště


Iva, Lenka a Ema 
Elegantní Francouzi

Michálkovi

Obut

Porada

Borci

S Francouzi

Chvíle odpočinku********************************************************
Poznámka webmastera: Zprávu Ondry Preusse o tomto turnaji najdete na Kulovém blesku zde. Výsledné pořadí na stránkách ČAPEK zde.