Sportuje celá Praha 8, turnaj pétanque

Pod záštitou starosty Prahy 8 Jiřího Janků se bude v sobotu 5. října 2013 konat (v rámci akce Sportuje celá Praha 8) turnaj  pétanque. Začátek bude v 10 hodin, ale sraz účastníků je už v 9 h 30 min. Na pořádání akce se spolu s MČ Praha 8 podílí i náš klub SKP Kulová osma. Všechny podstatné informace najdete na následujícím plakátu.Jde tedy o turnaj družstev. Družstvo má dva nebo tři členy (tj. nejméně dva a nejvýše tři). Každý hráč tříčlenného družstva hraje se dvěma koulemi, hráč dvoučlenného družstva má k dispozici koule tři. Každé družstvo má tak vždy šest koulí, což umožňuje rovnocenná utkání dvou družstev o různém počtu hráčů. 

Přihlášky ve formátu doc jsou ke stažení ZDE
Je sice možné se přihlásit i při prezentaci, ale protože turnaj musí být odehrán během soboty, počet účastníků  bude nutně omezen, tedy doporučujeme přihlásit se předem. Vyplněnou přihlášku odešlete prosím na adresu zuzana.laznova@praha8.cz.

Na hřiště v areálu ZŠ Glowackého se dostanete např. autobusem ze zastávky Kobylisy (u metra C Kobylisy), kde můžete volit mezi pěti autobusy. Linky 102 a 144 vás dovezou do zastávky Dunajecká, linky 152, 177 a 200 do zastávky Podhajská pole. 
Mapku lze kliknutím zvětšit.

Obrázek ukazuje, jak se z těchto zastávek dostanete na naše hřiště. Cesty od obou zastávek se setkávají před vchodem na školní hřiště. Na obrázku červeně vyznačená poslední společná část trasy tak vede již v areálu školní zahrady. Při průměrném tempu chůze počítejte ze zastávky 6-8 minut chůze. Z Dunajecké je trasa o minutu až dvě kratší.
Sportu zdar a pétanque zvláště.

SKP Kulová osma