První letošní měření sil Kulové osmy

Poprvé v historii našeho klubu jsme dostali pozvání na přátelské klání od Čapkovského klubu. To jsme si samozřejmě nemohli nechat ujít a osm odvážlivců vyrazilo třemi auty do Vrchlabí poměřit klubové síly.
Místní nás přivítali v Divadelním klubu čerstvě napečeným koláčem a dobrou náladou. Po přivítání jsme se šli seznámit s hrací plochou. Byl to pro nás opravdu nezvyklý povrch - koberec sypaný sklářským pískem. Určitě velká výhoda pro místní hráče, zejména když na tomto povrchu hrají pravidelně svou zimní ligu.
Po rozlosování jsme se pustili do prvního kola a okamžitě byl pravidelný trénink soupeřů na domácím hřišti poznat. Hladce jsme prohráli všechny čtyři úvodní zápasy :-( .
Poučeni touto lekcí jsme se začali snažit, aby to místní neměli až tak snadné. V druhém kole už zabral Leoš s Vaškem a získali první vítězství  :-).
V třetím kole vyhrála Hanka v páru s Ivanou – naše druhá výhra :-).
Ve čtvrtém kole získal své druhé vítězství Leoš v týmu s Milanem - třetí výhra Kulové osmy :-).
A v posledním pátém kole (kde už za nás hrály jen 3 týmy) vyhrál Leoš posílený Lenkou potřetí. Byla to naše poslední - celkově čtvrtá výhra :-).
Může se zdát, že čtyři výhry nejsou hodně, ale před námi zde hrála Chrudim a ta vyhrála na tomto nezvyklém povrchu jen dvakrát!
K článku přikládám pro ilustraci pár fotek z klubu, soupisku hráčů a výsledkovou listinu.
Závěrem bych chtěl s hrdostí sdělit, že nikdo během celého dne nemusel políbit Fanny, která je v klubu pověšena na zdi a čeká na ty, kteří neuhrají ani bod!

16. 2. 2014 Leoš